معماری
خانه » Home » پیشنهادهای ویژه » پیشنهاد ویژه طراحی لت سررسید

پیشنهاد ویژه طراحی لت سررسید

پیشنهاد ویژه طراحی صفحات رنگی اختصاصی سررسید

همراه با نزدیک شدن شب عید و پیش از رسیدن به سال نو؛ دغدغه ای دیرین که همان سنت زیبای عیدی دادن و عیدی گرفتن است با انگیزه قدردانی موسسات از مشتریان و همکاران و اطرافیان و همچنین بهره برداری تبلیغاتی از این فرصت؛ شرکتها، موسسات و کارخانجات را بر آن میدارد تا هدیه ای در خور شان اطرافیان و مشتریان و در عین حال ارزنده پر کاربرد با قیمتی معقول را تدارک ببینند و از این طریق وظیفه ای را که بر دوش دارند با رضایت خاطر به انجام برسانند.

در مسیر این رهگذر یکی از بهترین و آزموده ترین گزینه ها همواره انتخاب انواع تقویم و سررسید بوده است تا همگی کاربران بتوانند برنامه ریزی سال جدید را در این صفحات سررسید و روزهای تقویم و بقول معروف همگی با توشه ای آماده به اسقبال سال نو بروند.

روش معمول برای تبلیغ بواسطه سررسید استفاده از چاپ بر روی جلد سررسید است، طلاکوب، نقره کوب، حک لیزر و حتی چاپ جلد کاملا اختصاصی با طرح مورد علاقه موسسه. اما از آنجا که موسسات بعضی مواقع هدیه تبلیغاتی خود را به کسانی میدهند که شناخت نزدیکی از آنها ندارند، علاقمند هستند خود را عمیق تر معرفی کنند و توضیحاتی بیشتر پیرامون نوع فعالیت خود در سررسید بدهند و یا تصاویری از کسب و کار و فعالیت خود را بر این هدیه الصاق کنند؛ از این جهت صفحات داخلی رنگی را به ابتدای سررسید و یا در ابتدای هر ماه و فصل اضافه می کنند. این زمان است که وجود طرحی زیبا، متناسب با فعالیت موسسه و البته مفرح و زیبا، امری اجتناب ناپذیر می نماید.

طراحی جلد سررسید و صفحات داخلی رنگی سررسید  یا به عبارتی لت داخلی سررسید مدتهاست که در زمره فعالیت های معمول فیکانو است.

صفحات داخلی تبلیغاتی سررسید (لت سررسید) معمولا کاملا رنگی هستند و بر روی جنس کاغذ گلاسه و بدپن روکش چاپ شده و در جریان صحافی در بین صفحات روز شمار سررسید قرار می گیرند.

این صفحات درد عین حال که باید بازگو کننده فعالیت موسسه باشد باید مناسب هر فصل و ماه طراحی شکیل و درخوری داشته باشد.

 

طراحی لت سررسید
طراحی صفحات رنگی داخل سررسید

تعرفه قیمت فیکانو

قیمت مصوب فیکانو برای طراحی لت سررسید در دو سطح تنظیم شده است:

سطح یک (حرفه ای): برای هر یک صفحه مبلغ ۱۶۰۰۰۰ تومان می باشد و بیش از ۸ صفحه هر یک صفحه مبلغ ۱۳۰۰۰۰ تومان می باشد.

سطح دو (متوسط): برای هر یک صفحه مبلغ – تومان می باشد و بیش از ۸ صفحه هر یک صفحه مبلغ – تومان می باشد.

 

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش، ارائه اطلاعات مربوطه و دریافت مشاوره به منوهای بالای سایت قسمت “ارتباط با ما” مراجعه کنید و یا از طریق شماره تماس ۰۹۱۳۲۲۹۳۵۴۴ یا واتس اپ و تلگرام به شماره ۰۹۱۳۶۰۱۹۰۸۷  ارتباط برقرار کنید.

 

نمونه کارهای طراحی صفحه اختصاصی سررسید

نمونه کار وب سایت فیکانو (رسول مهدی جبار) www.fikano.ir

 

نمونه کارهای طراحی تقویم و سررسید

قالب وردپرس