معماری
خانه » Home » پیشنهادهای ویژه » پیشنهاد ویژه طراحی لت سررسید

پیشنهاد ویژه طراحی لت سررسید

پیشنهاد ویژه طراحی صفحات رنگی اختصاصی سررسید

همراه با نزدیک شدن شب عید و پیش از رسیدن به سال نو؛ دقدقه ای دیرین که همان سنت زیبای عیدی دادن وعیدی گرفتن است با انگیزه های قدر دانی موسسات از مشتریان و همکاران و اطرافیان و همچنین بهره برداری تبلیغاتی از این فرصت؛ شرکتها، موسسات و کارخانجات را بر آن میدارد تا هدیه ای همه پسند و در عین حال ارزنده پر کاربرد را تدارک ببینند و از این طریق وظیفه ای را که بر دوش دارند با رضایت خاطر به انجام برسانند.

در مسیر این رهگذر یکی از بهترین و آزموده ترین گزینه ها همواره انتخاب انواع تقویم و سررسید بوده است تا همگی کاربران بتوانند برنامه ریزی بهتری بواسطه این گونه ابزار ها برای قرار گرفتن در سال جدید داشته باشند و بقول معروف همگی با توشه ای آماده به اسقبال سال نو برویم.

روش معمول برای تبلیغ بر سررسید استفاده از چاپ بر روی جلد سررسید است، طلاکوب، نقره کوب، حک لیزر و حتی چاپ جلد کاملا اختصاصی با طرح مورد علاقه موسسه. اما از آنجا که موسسات اکثر مواقع هدیه خود را به کسانی میدهند که شناخت نزدیکی از آنها ندارند، علاقمند هستند خود را عمیق تر معرفی کنند؛ از این جهت صفحات داخلی رنگی را به ابتدای سررسید و یا در ابتدای هر ماه و فصل اضافه می کنند. این زمان است که وجود طرحی زیبا، متناسب با فعالیت موسسه و البته مفرح و زیبا، امری اجتناب ناپذیر می نماید.

طراحی صفحات داخلی رنگی سررسید  یا به عبارتی لت داخلی سررسید مدتهاست که در زمره فعالیت های معمول فیکانو است.

صفحات داخلی تبلیغاتی سررسید (لت سررسید) معمولا کاملا رنگی هستند و بر روی جنس کاغذ گلاسه و بدپن روکش چاپ شده و در جریان صحافی در بین صفحات روز شمار سررسید قرار می گیرند.

این صفحات درد عین حال که باید بازگو کننده فعالیت موسسه باشد باید مناسب هر فصل و ماه طراحی شکیل و درخوری داشته باشد.

 

طراحی لت سررسید
طراحی صفحات رنگی داخل سررسید

تعرفه قیمت فیکانو

قیمت مصوب فیکانو برای طراحی لت داخلی رنگی سررسید برای هر یک صفحه تنها مبلغ ۸۰۰۰۰ تومان می باشد که در صورت تعدد صفحات لت این مبلغ تا ۷۰۰۰۰ تومان نیز کاهش می یابد.

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش، ارائه اطلاعات مربوطه و دریافت مشاوره به منوهای بالای سایت قسمت “ارتباط با ما” یا قسمت “ثبت سفارش” مراجعه کنید و یا از طریق شماره تماس ۰۹۱۳۲۲۹۳۵۴۴ ارتباط برقرار کنید.

نمونه کارهای طراحی صفحه اختصاصی سررسید

 

نمونه کارهای طراحی تقویم و سررسید

قالب وردپرس