معماری

آبرنگ

توجه فرمائید متن ترانسلیت شده است

 

 

آبرنگ می آید در یک طیف وسیعی از انواع، بنابراین اگر شما مطمئن هستید که رنگ قبل از خرید نیست، این صفحه شما را با یک مقدمه سریع ارائه بنابراین شما می توانید رنگ شما نیاز دارید دریافت و شروع به نقاشی شاهکار خود را!

آبرنگ شامل دو مواد تشکیل دهنده اصلی: رنگدانه زمین ریز (فراهم می کند که رنگ) و صمغ عربی (که به عنوان یک چسب عمل می کند). تولید کنندگان نیز عامل مرطوب کننده اضافه کردن به تسهیل جریان و جذب و moisterizer برای متوقف کردن چسب صمغ از تبدیل شدن به شکننده.

نکته جالب در مورد استفاده از صمغ عربی به عنوان یک چسب است که شما می توانید آبرنگ نازک با آب برای ایجاد شفاف، مواد شستشو شفاف بدون به خطر انداختن توانایی خود را به پایبندی به کاغذ. اگر چه این اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد اثرات جالب، سیالیت آبرنگ گاهی اوقات باعث می شود آن را یک چالش برای کار با … اما بسیاری از watercolorists این بخش از سرگرم کننده در نظر بگیرید!

نقاشی من از فلورانس با استفاده از آبرنگ و قلم و جوهر.

نقاشی من از فلورانس با استفاده از آبرنگ و قلم و جوهر.

با آبرنگ شما می توانید در عملا رنگ هر سبک، از مناظر و مناظر شهری (مانند نقاشی من از فلورانس بالا) به خلاصه پر جنب و جوش و نقاشی فوتورئالیسم تیز. آنها غیر سمی، آسان برای تمیز کردن، و با برنامه ریزی مناسب شما می توانید کاملا به سرعت رنگ.

این صفحه نگاهی به ویژگی های زیر را به طوری که شما می توانید یک انتخاب آگاهانه در هنگام خرید آبرنگ را: کیفیت ، رنگ ، دوام ، شفافیت ، رنگ آمیزی ، فر یا لوله و برندها .

کیفیت

مانند آکریلیک، شما می توانید آبرنگ در خرید با کیفیت هنرمندان و دانش آموزان با کیفیت .آبرنگ هنرمندان یک غلظت های بالاتر از رنگدانه زمین ریز با بالا تداوم رتبه بندی. رنگ دانش آموزان ممکن است رنگدانه ارزان تر و پرکننده بیشتر و سیمهای باشد.

انتخاب شما بستگی به بودجه شما و اهداف هنری خود را. کیفیت آبرنگ هنرمندان واضح است که گران تر است، اما شما ارزش پول خود را از نظر تداوم، شدت، و شفافیت فوق العاده را دریافت کنید.

اگر شما یک مبتدی فقط به دنبال به آزمایش با رسانه های جدید، در صورت تمایل به شروع با با رنگ های دانش آموزان. همانطور که به تجربه ادامه، خرید رنگ و قاضی چند هنرمندان برای خودتان چقدر بهتر آنها نگاه کنید. اما حتی اگر شما یک تفاوت متوجه نیست، به یاد داشته باشید که رنگ های هنرمندان بسیاری دیگر آخرین. این مهم است اگر شما می خواهید برای ایجاد نقاشی که برای نسل های گذشته خواهد شد.

رنگ

هستند بسیاری از رنگ برای انتخاب وجود دارد و ویژگی های آنها توسط تولید کننده متفاوت است. مشخصات فنی شما می توانید هر رنگ به سادگی مخلوط کردن رنگ های اصلی (قرمز، زرد و آبی) تولید، اما رنگ های مخلوط کسل کننده و بی روح خواهد بود. رنگ تنها رنگدانه بسیار پر جنب و جوش تر و شدید.

یکی از آبرنگ من نقاشی های انتزاعی.

یکی از آبرنگ من نقاشی های انتزاعی.

بسیاری از ما نمی توانیم به خرید هر رنگ، به طوری که تا حد زیادی به نظر زمانی که آن را به ساخت یک پالت رنگ محدود اما همه کاره آید وجود دارد. اما آیا استرس و چون هیچ “راه راست” وجود دارد. اقدامات عینی، مانند ثبات و شفافیت وجود دارد، اما انتخاب رنگ در نهایت پایین می آید بهترجیح شخصی است. ۱۰ هنرمند مختلف بپرسید و آنها به هر یک از لیست یک پالت رنگ های مختلف. بعضی ها برای فقط ۱۰ رنگ استفاده در حالی که دیگران ممکن است بیش از ۵۰ استفاده کنید! یک هنرمند ممکن است کادیم قرمز ترجیح می دهند اما یکی دیگر از وینسور قرمز به نفع. شما دریافت می کنید به نقطه است.

شما فقط نیاز به یک پالت رنگ پایه برای شروع کردن با و به عنوان تجربه به دست آوردن و جمع آوری رنگ های دیگر، شما کشف کردن آنچه برای شما کار می کند و چه چیزی نیست.

اگر شما در حال خرید برای اولین بار آبرنگ خود را، شروع کردن با “مجموعه با کیفیت و یا دانش آموزان هنرمندان مجموعه ای با کیفیت (بسته به بودجه خود) از یک نام تجاری قابل اعتماد و شما شروع پالت رنگ خوب است که شما می توانید به عنوان مورد نیاز اضافه داشته باشد.

اگر شما می خواهید برای خرید لوله های خود را به طور جداگانه در اینجا یک پالت رنگ نمونه شما می توانید به عنوان یک راهنمای استفاده است. یک ترکیبی از رنگ شفاف و مات وجود دارد و هر را می توان مخلوط به ایجاد رنگ های مختلف. این در سنگ به عنوان “بهترین” رنگ، فقط یک طیف نمونه که شما باید برای ساخت در تنظیم نشده است.

کادمیوم زرد

کادمیوم زرد آبرنگ رنگ

Alzarin زرشکی

رنگ Alzarin زرشکی آبرنگ

فرانسه لاجوردی

فرانسه رنگ لاجوردی آبرنگ

Paynes خاکستری

رنگ Paynes خاکستری آبرنگ

سوخته آمبر

رنگ سوخته آمبر آبرنگ

کادمیوم لیمو

رنگ کادمیوم لیمو آبرنگ

کادیم قرمز

رنگ قرمز کادمیوم آبرنگ

برنگ آبی نیلگون آبی

برنگ آبی نیلگون رنگ آبی آبرنگ

Viridian

رنگ Viridian آبرنگ

نام شهری در ایتالیا خام

رنگ اولیه نام شهری در ایتالیا آبرنگ

نمونه رنگ حسن نیت ارائه میدهد از وینسور و نیوتن

شما متوجه خواهید شد که در بالا است هر سیاه یا سفید وجود ندارد. برخی از هنرمندان از خرید تک رنگدانه سیاه و سفید، اما همچنین می تواند با مخلوط کردن رنگ های اصلی با هم ایجاد می شود. شما همچنین می توانید رنگ سفید اما بیشتر watercolorists (به خصوص طرفداران) خریداری ترجیح می دهند به استفاده از سطح سفید کاغذ.

کبالت آبی sennelier-خشک pigment.jpg

نام رنگ. آگاه باشید که از نام رنگ هستند بین علامت های تجاری سازگار نیست. دو manufactuers های مختلف ممکن است نام همان رنگ استفاده کنید، اما استفاده از رنگدانه های مختلف است که تولید رنگ های مختلف. بنابراین اگر دوست دارید یک رنگ خاص اما می خواهم به آن را امتحان کنید با یک نگاه با نام تجاری مختلف برای رنگدانه خاص موجود در آن (معمولا یک نام کد مانند PR108).

رنگدانه هزینه. برخی از رنگدانه کمیاب و یا سخت به من هستند، که آنها را گران است. این است که چرا رنگ کیفیت برخی از هنرمندان ‘ممکن است بسیار گران تر از دیگران باشد. به این دلیل، رنگ ها با سری طبقه بندی: ۱ ارزان ترین است و ۵ گران ترین است. روش دیگر، رنگ دانش آموزان در حال همه همان قیمت. تولید کنندگان می توانند این با جایگزین کردن رنگدانه های گران قیمت با جایگزین مصنوعی که انجام یک کار خوب به عنوان پایه، قابل فهم انجام دهید، اما گاهی اوقات می تواند فاقد طراوت و چالاکی و lightfastness و. اگر شما کلمه “رنگ” را ببینید بعد از نام رنگدانه شما می دانید که آن را یک جایگزین برای رنگدانه واقعی است.

دوام

تداوم به توانایی رنگ به مقاومت در برابر قرار گرفتن در معرض نور و رطوبت بدون محو شدن، تیره و یا تغییر رنگ اشاره دارد. نیز نامیده می شود lightfastness و این کیفیت مهم است هر زمان که شما تمرین نمی کند. چه کسی می داند که چگونه نسل آینده ممکن است هنر خود را ارزش، پس چرا نمی کشد؟

برای امتیاز ASTM در بسته بندی نگاه کنید و چیزی کمتر از “عالی” و یا “خیلی خوب” lightfastness و بپذیرید.

لوله آبرنگ پایداری به عنوان مثال

شفافیت

"جار ماربلز" نقاشی آبرنگ من.

“جار ماربلز” نقاشی آبرنگ من.

آبرنگ ارزش است برای آن شفافیت: توانایی نور از طریق رنگ عبور و منعکس کننده از سطح سفید کاغذ برای ایجاد یک اثر شب تاب فوق العاده است. من “جار ماربلز” نقاشی در سمت راست، که به طور کامل با آبرنگ creared شد را ببینید.

شما همچنین می توانید از آبرنگ مات خرید، اما اگر شما فقط از شروع، بیش از حد در مورد این تمایز نگران نباشید.برخی از purists در استفاده از آبرنگ مات در همه باور نمی کند. با تمرین شما باید یاد بگیرند که برای بهره برداری از شفافیت به منظور افزایش نقاشی های آبرنگ خود را و بدانید که اگر شما نیاز به رنگ های مات.

شما نیاز به در مورد شفافیت رنگ فکر می کنم که آن را بهلایه بندی است. این مهم است که از پیش برنامه ریزی و لایه رنگ های شفاف قبل از رنگ مات، زیرا آنها نشان داده نخواهد شد دور راه دیگر. شما می توانید رنگ مات شفاف تر با نازک شدن آنها را با آب را اما این می تواند شدت آنها را کاهش دهد.

تست شفافیت آبرنگ

پس چگونه شما می دانید که شفاف هستند و که مات هستند؟ شما می آیند به یاد بگیرند که رنگدانه معمولا شفاف هستند، اما واریانس بین تولید کنندگان وجود دارد. آنها معمولا به شما بر روی لوله یا پان بگویید اگر رنگ شفاف است. به عنوان مثال، وینسور و نیوتن علامت رنگ شفاف با یک مربع کوچک سفید و رنگ مات با یک مربع سیاه و سفید. اگر شفافیت نشان داده شده است، برای کتابچه اطلاعات سازنده (نگاه مثل این یکی از وینسور و نیوتن ) که در آن آنها ویژگی های رنگ خود را توضیح دهد.

در نهایت، بسیاری از هنرمندان با تجربه خواهم برای تست رنگ جدید قبل از آنها خطر با استفاده از آنها را در یک نقاشی. آزمون برای شفافیت ساده است. استفاده از یک نشانگر دائمی و رسم یک خط سیاه و سفید گسترده ای در سراسر یک تکه کاغذ. سکته مغزی هر رنگ بیش از یک بخش از خط و بعد از آنها خشک شما می توانید رنگ های شفاف به عنوان کسانی که به نظر می رسد به ناپدید می شوند در خط و مات به عنوان کسانی که قابل مشاهده هستند و یا در پشت رسوب ترک شناسایی است.

رنگ آمیزی در مقابل غیر رنگ آمیزی

برخی از رنگهای آبرنگ نفوذ الیاف از کاغذ و “لکه”، در حالی که دیگران بر روی سطح خشک و آسان به خراش کردن و یا حذف با یک اسفنج. همه رنگدانه سقوط جایی در امتداد زنجیره بین رنگ آمیزی و بدون رنگ. اگر شما در حال خرید رنگ برای اولین بار، در مورد این نگران نباشید، اما اگر شما می دانید شما با استفاده از لایه بندی و یا “بلند کردن” تکنیک های که شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما یک ترکیب خوب از رنگ آمیزی و رنگ بدون رنگ.

BLICK آبرنگ لوله

دانستن که از رنگ خود را رنگ آمیزی و که است مفید می کنید اگر شما در حال رفتن به خاراندن می شود رنگ کردن کاغذ به شادی کردن آشکار سفید زیر و یا رنگ نور از رنگدانه باقی مانده است. یک راه حل این نظر است که استفاده از پوشش مایع .

رنگ آمیزی نیز یک عامل که لایه بندی رنگ. برخی از رنگدانه غیر رنگ آمیزی ممکن است بلند و مخلوط با لایه های قرار داده شده در بالا، در نتیجه پیچیدهتر شدن اوضاع رنگ و مانع درخشندگی.

متاسفانه از آن آسان نیست بدانید که رنگ رنگ آمیزی و که دلیل آن می تواند توسط تولید کننده متفاوت است. ترین watercolorists خواهم برای تست رنگ خود را از قبل بر روی یک تکه کاغذ جداگانه. فقط اجازه دهید که رنگ خشک و ببینید که چقدر رنگدانه باقی می ماند که شما خراش یا اسفنج آن را خاموش. این اقدامات پیشگیرانه ارزش آن را دارند به دلیل اشتباهات با آبرنگ می تواند سخت به خنثیسازی.

فر یا لوله های

موارد مصرف شبکههای خصوصی آب فردی

شما می توانید آبرنگ در بطری های خرید، به عنوان چوب و حتی مداد، اما تا کنون رایج ترین روش این است که آن را خرید در فر یا لوله.

موارد مصرف شبکههای خصوصی سینی کوچک مستطیل یا مدور که حاوی بلوک های جامد از رنگ است که دوباره بیدار با آب هستند. آنها معمولا در مجموعه آمده است، اما برخی از تولید کنندگان، مانند وینسور و نیوتن، ارائه تابه فردی برای رنگ با کیفیت آبرنگ هنرمندان. موارد مصرف شبکههای خصوصی قابل حمل و عالی برای استفاده در فضای باز. آنها همچنین مقرون به صرفه هم چون شما فقط می توانید رنگدانه بسیار را از تابه به پالت در هر زمان. اما این بدان معناست که آنها به مواد شستشو بزرگ و مخلوط کردن مناسب نیست.

نمونه لوله آبرنگ

لوله های حاوی مرطوب، خمیر مانند آبرنگ و در اندازه های کوچک به عنوان ۵ml تا به ۳۷ml. آنها را می توان به صورت جداگانه و یا در مجموعه خریداری شده و توسط هنرمندان که مایل به کار در یک استودیو در نقاشی های بزرگ با استفاده از مواد شستشو گسترده مورد علاقه. آن را آسان تر به هدر رنگ از لوله های با فشار بیش از حد، اما اگر شما یک هنرمند که با استفاده از بسیاری از رنگ، به شما به راحتی از لوله نیاز دارند.

رنگ در تابه و لوله می کند از نظر کیفیت متفاوت نیست، اما یک نقطه ضعف از آبرنگ از لوله است که آن را به عنوان مناسب نیست که دوباره خیس. اگر آن را خشک می کند بر روی پالت شما می توانید آن محلول را دوباره با آب (مانند شما می توانید با رنگ از تابه) اما طول می کشد یک تلاش کمی بیشتر را، پس از آن سخت تر بر روی قلم مو. رنگ لوله همچنین حاوی مواد نگهدارنده کمتر، و زمانی که شما دوباره مرطوب با آب شما می توانید با اضافه کردن قالب را به مخلوط. رنگ لوله همچنین می توانید پس از خیس کردن مکرر دوباره duller تبدیل و همچنین می تواند کرومبلی شود.

در نهایت، انتخاب شما بستگی به عادات کار شما. اگر شما رنگ قطعات کوچکتر و ترجیح می دهند در خارج از منزل شما تابه مناسب ترین را پیدا کنید. اگر شما در یک استودیو کار و یا رنگ نقاشی های بزرگ، شما را پیدا لوله راحت تر است. اگر شما در حال شروع کردن من به شما توصیه می با آغاز مجموعه ای پان ساده که مقرون به صرفه و آسان برای آزمایش با خواهد بود.هنگامی که یک احساس شما را برای محیط شما می توانید شروع به سرمایه گذاری در برخی از لوله.

مارک های

کیفیت و ویژگی های آبرنگ بین مارک های متفاوت است، اما این به این معنا نیست که شما نمی توانید ترکیب و مطابقت. است یک نام تجاری است که بهترین وجود ندارد. برخی از تولید کنندگان در تولید رنگ های خاص اکسل اما نا امید با دیگران است. این واقعا پایین می آید به ترجیح شخصی. من به شما با مارک های مختلف آزمایش کنید و ببینید چه شما اعتصاب را تشویق کنند. هنگامی که شما در رنگ را دوست دارید حل و فصل، شما می توانید شروع به صرفه جویی مقداری پول با خرید آنها را در لوله های بزرگتر.

اگر شما واقعا برای یک توصیه و یا یک محل برای شروع اشتیاق، سعی کنید وینسور و نیوتن و یاهالبین برای کیفیت و هنرمندان وینسور و نیوتن Cotman یا ون گوگ برای دانش آموزان آبرنگ با کیفیت. این علامت های تجاری به خوبی دریافت شده توسط هنرمندان، اما به هیچ وجه تنها گزینه مناسب (برای اطلاعات بیشتر).

منبع: http://www.art-is-fun.com/watercolor-paint/

درباره ی رسول مهدی جبار

ایده پرداز، طراح گرافیک و تصویرگر (مدیر وب سایت فیکانو)

همچنین ببینید

طراحی چهره های کاریکاتوری و اغراق آمیز

نمونه های زیبا از طراحی های کاریکاتوری چهره. طراحی هندسی و تفکیکی سطوح چهره و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس