معماری
خانه » مقالات » مباحث عمومی نقاشی » ۵ تفاوت کلیدی بین آکریلیک در مقابل رنگ روغن – راهنمای مبتدیان.

۵ تفاوت کلیدی بین آکریلیک در مقابل رنگ روغن – راهنمای مبتدیان.

توجه فرمائید متن ترانسلیت شده است.

 

 

روغن و آکریلیک تفاوتچه تفاوتی بین روغن در مقابل رنگ های اکریلیک است؟

آیا شما می خواهید برای یادگیری به رنگ اما نمی دانم از کجا شروع؟

مطلع در مورد تمام نقاشی های شما می رویم به ایجاد هیجان زده اما نمی دانم که نوع رنگ برای شروع؟

برای درک جوانب مثبت و منفی بین روغن در مقابل آکریلیک شما باید به خودتان چند سوال ساده بپرسید تصمیم می گیرید که متوسط ​​برای شما بهتر است …

لطفا توجه داشته باشید: مقایسه به شرح زیر میباشد برای آکریلیک استاندارد و رنگ روغن، به حساب سریع روغن خشک کردن Alkyds یا مصرف نمی Open را آکریلیک (خشک کردن آهسته آکریلیک)

۱٫ آیا شما به سرعت یا به آرامی کار می کند؟

مزایا اکریلیک: شما می توانید بر روی هر چیزی رنگ.
این یکی از چیزهایی که کلیدی است که آکریلیک رسانه بزرگی برای شروع با زمانی که شروع به یادگیری به رنگ است. برای اینکه قادر به راه اندازی به سرعت، شروع به نقاشی بر روی هر چیزی درخشان است. مقاله، کارت، هیئت مدیره بوم، هر آنچه که شما به دست.

اکریلیک منفی: آنها خشک سریع، منظور من واقعا سریع است.
شما می خواهید به انجام برخی از نقاشی، بنابراین شما در یک زمان من کمی کتاب. شما رو یک بوم آماده، شما زمین خود را آماده کرده ایم و در حال حاضر شما آماده برای رنگ.
همه آرام و در صلح با جهان است. شما با دقت فشار از نقاشی های خود را، از استفاده بیش از حد بودن، و پس از آن چه اتفاقی می افتد؟

تلفن زنگ.

شماره اشتباه.

در این مقدار کوتاه از زمان، لکه اول رنگ شما در خارج از فشرده بودم در حال حاضر خشک، جامد، قادر به تغییر است. بنابراین شما آن را خراش کردن، فشار برخی بیشتر، آماده رفتن و …

بد گویی کردن از درب.

شما را به پایین برس خود را، دوباره ۱۰ دقیقه بعد و همه چیز خشک شده است! کاملا تجربه نقاشی آرام شما تصور کرده بود.

راه حل؟

  • فشار از رنگ تر
  • اضافه کردن کندکننده برای حفظ آکریلیک مرطوب برای دیگر (بیش از ۱۵٪ و یا رنگ می رود خنده دار)
  • استفاده از پالت مرطوب اقامت برای حفظ رنگ مرطوب است. ویدئو من در مشاهده چگونگی راه اندازی یک پالت مرطوب اقامت.

مزایا نفت: زمانی طولانی تر کار می کند.
از آنجا که رنگ روغن مرطوب ماندن بسیاری دیگر از آکریلیک آن را به شما می دهد انعطاف پذیری برای شروع یک نقاشی و سپس دوباره به آن در روز بعد و به طور مستقیم ادامه که در آن شما را ترک کردن. رنگ بر روی پالت هنوز مرطوب و قابل انعطاف خواهد بود، رنگ بر روی بوم خود هنوز هم می تواند با هم مخلوط شود.

نفت منفی: آماده سازی کلید است
با توجه به ماهیت و خورنده از روغن (در رنگ روغن) شما باید به کار بر روی بوم آماده و یا هیئت مدیره. اگر می خواهید برای آماده سازی سطح بوم خود زمان آماده سازی دیگر است. شما می توانید البته، خرید یک بوم از پیش آماده و رفتن فورا.

۲٫ آیا شما مانند مخلوط ظریف و یا خطوط سخت؟

مزایا اکریلیک: یک لبه ترد
لبه واضح است که می تواند با آکریلیک دست می تواند بسیار مفید اگر شما با یک ترکیب گرافیکی رنگ. شما می توانید ماسک کردن مناطق، کار بیش از آنها را به سرعت و به راحتی پوشش یک شکل سخت با رنگ ضخیم تر است. شما می توانید تمیز، رنگ های روشن به راحتی مخلوط کنید.

مایکل کریگ مارتین - اکریلیک

مایکل کریگ مارتین

آکریلیک منفی: دستیابی به یک ترکیب صاف
ترکیب با آکریلیک می تواند خسته کننده با توجه به سرعت زمان خشک شدن. به خصوص اگر شما در حال کار در یک مقیاس بزرگ می توان آن را عملا غیر ممکن به کار بوم به عنوان یک کل به آن همه را به پایان همان با هم.

این است که برای اندازه بگو ۶FT X 4ft. اگر شما در حال کار کوچکتر است که این، شما می توانید ترکیب دوست داشتنی ایجاد کنید.

شما می توانید مخلوط صاف با آکریلیک شما فقط باید به کار به سرعت دست یابد. شما می توانید یک رسانه به رنگ اضافه کنید برای کمک به حفظ زمان کار باز برای دیگر. در هر صورت استفاده ژل نرم براق، کندکننده (بدن افت می کند زمان خشک شدن) و یا انتخاب ارجح من، لعاب براق مایع است.

نرم افزار نکته: من با استفاده از براق شیشه مایع حتی اگر من یک براق نیاز ندارد. دلیل این است که عامل بوریا بافی را در مایع شیشه مات استفاده سفید است زمانی که مرطوب، آن را خشک بسیار روشن اما من پیدا کرده اند آن می تواند گاهی اوقات ترک سیاه پوستان به دنبال شیری)

مزایا نفت: ترکیب صاف
رنگ روغن می پادشاه حلقه زمانی که ترکیب رنگ ها با هم. به دلیل ماهیت خشک کردن آهسته رنگ روغن می توان آنها را فوق العاده برای ایجاد مخلوط لطیف است.

کار مرطوب به مرطوب راه مطمئن آتش به یک انتقال آرام قدرت در نقاشی خود را است. این امر به ویژه برای نقاشی پرتره درست زمانی که سایه های ظریف از چهره می توانید به بازنگری و افزایش سرعت ثابت نیاز دارند. شما همچنین می توانید روغن های خشک کردن کندتر به رنگ خود را اضافه کنید به ایجاد سطوح است که می تواند برای هفته ها مرطوب باقی بماند.

نفت منفی: تلاش برای ایجاد یک لبه ترد بدون آن تاثیر رنگ های زمینه ای با روغن معنی است که شما تا روز بعد صبر کنید، و یا لمس خشک در غیر این صورت brushstroke خود را جلو خواهد و مخلوط با رنگ زیر آن. آن را با توجه به همه چیز ماندن مرطوب و رنگ مخلوط کردن با هم بر روی بوم بسیار آسان برای مخلوط ‘رنگ گل آلود’ زمانی که با روغن های شروع شده است.

راه حل: تجربه به شما می آموزد به کار پاک.

۳٫ تغییر رنگ

مزایا اکریلیک: آنها مقاوم در برابر نور هستند
با تست های آزمایشگاهی بینی آکریلیک نمی خواهد در زمان محو شدن، رنگ همان نگاه خواهد کرد در حال حاضر به عنوان آنها را در ۲۰۰ سال. چسب در رنگ و روغن – روغن، زرد می رود در طول زمان، این باعث می شود که درخشش ظریف در نقاشی های استاد پیر با آکریلیک آنها colourfast هستند، چسب – پلیمر اکریلیک کند در طول زمان زرد نیست.

نرم افزار نکته: محتمل ترین علت محو شدن است با استفاده از رنگدانه که مقاوم در برابر نور نیست، این درست است از روغن و آکریلیک است.

منفی اکریلیک: آنها تغییر رنگ زمانی که آنها خشک شود.
چسب مورد استفاده در آکریلیک است که معمولا سفید اما خشک روشن (چسب اخیر در وینسور و نیوتن هنرمندان آکریلیک روشن است، اما من احساس می کنم هنوز یک تغییر رنگ جزئی) این به این معنی آن را سبک تر بر روی بوم به نظر می رسد زمانی که شما برای اولین بار در در قرار داده، و سپس خشک تیره تر به عنوان چسب سفید روشن تبدیل می شود.

این می شود واقعا روشن زمانی که نقاشی پرتره. شما فکر می کنم شما در رنگ دقیق ترک خورده ام، به نوبه خود در اطراف و رنگ تغییر کرده است. با تمرین، شما می توانید یادگیری برای قضاوت به تغییر اما می توان آن نگرانکننده زمانی که شما برای اولین بار شروع کنید.

اگر شما اضافه کردن پلیمرهای اکریلیک بیشتر به رنگ، به شکل رسانه (سریع رسانه های خشک، متوسط ​​انتشار جریان) تغییر رنگ خواهد بود حتی بیشتر است.

اگر شما استفاده از رنگ با کیفیت دانشجویی که مواد اضافی اضافه شده، که اغلب سفید هستند، تغییر رنگ خواهد بود برجسته تر هستند.

مزایا نفت: بدون تغییر رنگ فوری.
در ابتدا، روغن باقی بماند همان رنگ که بر روی بوم نقاشی شده است. با این حال، هنگامی که رنگ خشک آن می توانید به نظر می رسد تغییر دهید اگر روغن را از رنگ “غرق در به بوم.

این می تواند منجر برخی از مناطق براق بودن و دیگران ماندن مات (نفت به لایه زیرین خیس) برای تولید رنگ deader (هنوز هم نفت در داشته باشد). برای غلبه بر این، شما باید به “روغن از ‘منطقه از نقاشی شما در حال کار است. یک سطح رنگ می تواند به نظر می رسد کسل کننده است و معمولا با روغن خیلی کم در فیلم رنگ به علت جذب به لایه زمین (یا استفاده بیش از حد از رقیق کننده مانند سقز)

نرم افزار نکته: در نقاشی کلاسیک نقاشی رنگ و روغن در لایه ها و یکی از این لایه شما ساخت است به نام “رنگ آمیزی لایه مردهآن است که با استفاده از رنگ روغن نقاشی شده با سقز در یک زمین پوشیده از بتونه جاذب نازک، این کمپرس آب تا نفت، سرعتهای زمان خشک شدن می دهد و رنگ محلی به نقاشی.

رنگ آمیزی مرده یا underpainting

لئوناردو داوینچی، ستایش مغ، جزئیات.

نقاشی نگاه کنید در نزدیک: ستایش مغ، لئوناردو داوینچی

منفی نفت: زردی
رنگ روغن یک اثر خفیفی از رنگ زرد کمی به آنها با توجه به رنگ روغن دارند (روغن زیتون فکر می کنم) به عنوان روغن خشک در طول زمان از طریق فرایند اکسیداسیون زردی اضافی می گیرد. این بسته به چسب استفاده می شود در رنگ متفاوت در درجه.

“زردی بنابراین باید به عنوان یک ویژگی غیر قابل اجتناب از روغن های خشک کردن در نظر گرفته شود و این باید در ذهن کاربران نگهداری می شود.”
استادان Mallegol، دانشگاه بلز پاسکال در فرانسه است.

۴٫ آیا شما مانند کار با رنگ ضخیم و یا لایه های نازک؟

مزایا اکریلیک: آکریلیک انعطاف پذیر هستند.
اگر دوست دارید ایده استفاده از یک کاردک و ایجاد ضخامت، نقاشی impasto، اکریلیک می تواند انتخاب برای شما است. شما می توانید انبوه رنگ، ساخت آن را و رنگ خشک خواهد شد. اگر شما سعی می کنید برای رسیدن به همان با روغن های سطح خارجی به لمس خشک اما رنگ داخلی هنوز مرطوب خواهد بود.

شما همچنین می توانید بسیار نازک کار با لعاب شفاف و یا بسیار انبوه و با کوهی از رنگ اما کیفیت سطح واقعی از اکریلیک انعطاف پذیر باقی می ماند، این بدان معنی نقاشی خود را خواهد کت time.Thin رنگ اکریلیک نه ترک بیش از می توان برای یک آبرنگ نگاه به یک عکس.

نرم افزار نکته: آکریلیک می توانید کرک اما معمولا فقط در دماهای بسیار سرد است.

مزایا نفت: زمان خشک شدن طولانی
اگر شما مقدار زیادی از زمان کنار گذاشته برای نقاشی خود را تعیین می کنند، روغن های می تواند فوق العاده است. شما می توانید با رنگ ضخیم کار، صبر کنید چند روز که رنگ به خشک و سپس اضافه کردن لعاب نازک ایجاد درخشندگی در محل کار شما.

نفت منفی: برای کار با رنگ ضخیم شما نیاز به را به حساب زمان خشک شدن روغن. هر رنگدانه خاص نیاز به یک مقدار مختلف روغن مخلوط شده با آن را در یک زمان خشک شدن مختلف و در نتیجه، به عنوان مثال: رنگ زمین مانند چتر سوخته یک خشک کن سریع است در حالی که عاج سیاه طول می کشد بسیار طولانی را به خشک.

راه حل: اضافه کردن یک خشک کننده به رنگ. خشک کننده محیط کمک می کند که برای سرعت بخشیدن به روند خشک شدن در رنگ روغن است. به طور سنتی این خشک کن کبالت بود، اخیرا، Liquin توسط وینسور و نیوتن یک رسانه مصنوعی است که می تواند زمان خشک شدن رنگ و روغن توسط حدود ۵۰٪ سرعت بخشیدن به

۵٫ آیا شما در یک فضای کوچک کار می کند؟

مزایا اکریلیک: آکریلیک می تواند جایگزین بسیار خوبی برای روغن های اگر شما در حال کار در یک فضای محدود در حال کار با بچه ها و یا در یک منطقه بدون تهویه. شما فقط نیاز به دسترسی به آب. آکریلیک هیچ بو و غیر سمی.

منفی نفت: بوی سقز
اگر نقاشی شروع خود را با روغن در یک فضای محدود دود از رقیق کننده می تواند به شما پایمال، سقز و روح سفید می تواند واقعا قوی است. روح سفید همچنین می توانید محرک به پوست و سقز ژنده پوش می توانید به خود ناپدید می شود!
من با ارواح معدنی بی بو یا “کار مزه آن (رقیق کننده های ساخته شده از مرکبات) که بوی بسیار کمی در مقایسه با سقز است.

نرم افزار نکته: روح معدنی بی بو را از طریق نفت و نیز سقز هنرمند خالص قطع نشده و اگر شما با استفاده لاک Dammar در مخلوط خود را می تواند باعث مشکلات.

نتیجه

وای!

خوب، در بسیاری را در وجود دارد اما هنگامی که شما به مقابله با که رنگ برای سبک خود می باشد، روغن در مقابل آکریلیک، بنابراین شما می توانید در دریافت و ایجاد شاهکارهای.

متوسط، روغن یا آکریلیک مورد علاقه شما چیست؟ اجازه دهید من در نظرات زیر می دانیم.

درباره ی رسول مهدی جبار

ایده پرداز، طراح گرافیک و تصویرگر (مدیر وب سایت فیکانو)

همچنین ببینید

تصویر سازی هایی با تکنیک مداد رنگ و پاستل برای کتاب

در  تصویر سازی هایی که در ادامه می بینید مرز تصویر سازی و نقاشی بسیار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس